O hotelu dla psów „U zoopsychologa”

Położony pod Warszawą 20 km na płd.-zach. od granic Warszawy całoroczny Hotel dla psów „U zoopsychologa” zapewnia dużo troski i ciepła oraz dodatkowo profesjonalną korektę niepożądanych zachowań metodami pozytywnymi.

Pensjonat dla psów powstał w 2009 roku założony przez Zbyszka Mirowskiego oraz doświadczoną psią psycholożkę Magdę Pawlak.
Aktualnie Hotel prowadzany jest przez Zbyszka Mirowskiego.

psi hotel

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć na FB: https://www.facebook.com/hotelpsi

Psiaki z radością przyjeżdżają do naszego hotelu dla psów. Uwielbiają bawić się z innymi psami, gonić za piłką, kopać dołki, wygrzewać się na słońcu czy wspinać na szczyt wiatki, żeby móc na wszystkich spojrzeć z góry. Otoczone są domową atmosferą, fachową opieką, dbamy o ich dobry nastrój i zachęcamy do zabawy. Śpią w indywidualnych boksach, które mieszczą się w osobnym, drewnianym, ogrzewanym budynku. W tym roku (2014) zainstalowaliśmy im klimatyzację, teraz nawet w największe upały będą odpoczywać w komfortowych warunkach (ważne szcz. dla psów z krótką kufą, otyłych, z grubą sierścią i starszych). Nic dziwnego, że pobyt w psim pensjonacie traktują jak wspaniałe wakacje spędzone na świeżym powietrzu z super kumplami :c).

Zapraszamy jedynie łagodne psy, które dobrze tolerują inne psy oraz człowieka. Zależy nam na przyjaznej atmosferze, w której wszystkie psiaki będą czuły się komfortowo i bezpiecznie. Każdy gość psiego pensjonatu musi być zdrowy i posiadać aktualne szczepienia, odrobaczanie oraz zabezpieczenie p. kleszczom.

* Z oczywistych względów nie przyjmujemy suczek w okresie cieczki.

* Psy cierpiące na tzw. lęk separacyjny (pozostawione same w domu wyją, szczekają, niszczą lub załatwiają się) nie możemy gościć w naszym psim hotelu. Zapraszamy do skorzystania ze specjalistycznej terapii zoopsychologicznej. Wystarczy umówić się na wizytę domową.

Oferta hotelu dla psów obejmuje prócz wypoczynkowego i socjalizacyjnego charakteru pobytu, także turnusy odchudzające, naukę czystości szczeniąt, terapię anty-lękową, naukę posłuszeństwa oraz szkolenie poszczególnych komend (np. przywołanie, siad, leżeć, naukę chodzenia na smyczy). Doradzamy w wyborze odpowiedniej karmy i żywienia.  Staramy się zapewnić psim pupilom maksimum szczęścia, komfortu oraz kompleksowej opieki.

Prowadzimy także świetlicę dzienną dla psów. Wiele psów spędza cały dzień samotnie w domu, w mieszkaniu w kojcu czy nawet w przydomowym ogródku i nie mają żadnych kontaktów socjalnych, może to prowadzić do niepożądanych zachowań. Dlatego oferujemy opiekę dzienną dla psów, żeby takie piski mogły się wybiegać i mieć możliwość socjalizacji z innymi pieskami.

Gośćmi naszego psiego pensjonatu w razie potrzeby opiekują się znakomici i przesympatyczni weterynarze z kliniki weterynaryjnej Veticaw Kajetanach k. Nadarzyna.

W ramach tej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.